Mitaşta Çalışmak

MİTAŞ Enerji olarak çalışanlarımıza, olumlu bireysel ve kolektif ilişkiler ile güvenli, sağlıklı ve iyi bir çalışma ortamı sağlamayı taahhüt ediyoruz.

İş hedeflerimize ulaşmak için her düzeyde çalışanın güvenine, karşılıklı saygısına ve diyaloğa dayalı bir kurum kültürü oluşturmanın gerekli olduğuna inanmaktayız. Bu bağlamda; bilgi paylaşmak, işimizi birlikte yürütmek ve geliştirmek için çalışanlarımızı çift yönlü diyaloglara teşvik ediyoruz. İş yerlerimizde bu diyaloğa zarar verebilecek herhangi bir ayrımcılığa müsamaha göstermemekteyiz.

Çeşitliliğin başarıya ulaşmak için oldukça önemli fırsatlar yarattığına inanıyoruz. Bu yüzden Türkiye'nin dört bir yanındaki, yurtdışı da dahil olmak üzere, küresel pazarlardaki büyümemize katkıda bulunabilecek birçok farklı üniversiteden meslektaşlarımızı işe alıyoruz.

Bizler, meslektaşları arasındaki işbirliğini güçlendiren, iş verimliliğini artıran, yaratıcılığı teşvik eden, kararların uygulanmasını geliştiren ve sektörde gelecekteki rekabet gücünü artırmak için hedeflerimizi destekleyen minimum yönetim düzeylerine sahip dinamik bir kuruluşuz.

Çalışanlarımızın başkalarını ilerlemesine katkı sağlayabilecekleri her türlü desteği verme konusundaki güçlü isteğiyle; eğitim, kültür, sanat, spor ve genç girişimcilik de dahil olmak üzere çeşitli alanlarda sosyal sorumluluk projelerinde aktif olarak yer almaktayız.

Yıl boyunca çalışanlarımız ve aileleriyle ilişkiler kurmaya, farklı bakış açılarını anlamaya ve sosyal çevrenin genişlemesine yardımcı olan aktiviteler düzenliyoruz.

Her biri faaliyet alanlarımızın farklı yönlerinde çalışan mühendislik ve üretim tesislerimizde, çalışanlarımız sadece iş süreçlerine dâhil olmakla kalmayıp, aynı zamanda bireysel ve ekip çalışmasında sorumluluk ve becerilerini geliştirme fırsatını da bulabilmektedir.

Tüm bunlar “Biz MİTAŞ'ız!” sloganımızı destekleyen bir çalışma ortamı yaratmaktadır.